Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
ÜSKÜDARLI GENÇLER ŞEHİTLERE DUA İÇİN SABAH NAMAZINDA BULUŞTU Güncelleme : 8.11.2017

Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen ve bir Üsküdar geleneğine dönüşen gençlerle sabah namazı programı bu hafta Marmara Üniversitesi İlahiyat Camii'nde gerçekleşti. Üsküdarlı gençler, sabah namazında Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz ile bir araya geldi.

Vatanı koruma aşkıyla sürdürdükleri kutsal vazife sırasında canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ruhu için edilen dualar, namaz sonrası duygu yüklü anlar yaşanmasına neden oldu.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, gençlerle fotoğraf çektirdikten sonra, etkinliğe katılanlara çorba dağıtarak sohbet etti.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı