Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
ÜSKÜDAR’DAN AFRİN’E DUA Güncelleme : 14.2.2018

Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen 11 Şubat Pazar günü sabah namazının ardından Afrin'deki şehitlerimiz için gerçekleştirilen Dua Programına katıldı.

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde gerçekleşen programda sabah namazı kılındıktan sonra, Zeytin Dalı Harekâtı sırasında Afrin'de hayatını kaybeden şehitlerimiz ve halen orada olan kahraman Mehmetçiğimiz için 7'den 70'e herkes "Amin" dedi. 

Dua programında konuşan Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, "Şehitlerimizin başta ailelerine Allah'tan sabır, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yüce Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin inşallah," şeklinde konuştu.

Programın sonunda Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen Üsküdar'daki Bilgi Evlerinden gelen çocuklarla fotoğraf çekildi.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı