Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Tecrübe Söyleşileri`nin İlki Üsküdar'da Gerçekleştirildi Güncelleme : 26.2.2018

Üsküdar Belesiyesi`nin destekleriyle Uluslararası Genç Derneği tarafından hazırlanan Tecrübe Söyleşileri programı, Mehmet Genç`in katılımıyla Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kültür Merkezi`inde yapıldı. Moderatörlüğünü Yusuf Temizcan`ın yaptığı programa ilgi yoğundu.

Programa Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Yakup Öksüz, Uluslararası Genç Derneği Kurucu (UGED) Başkanı Mehmet Lütfi Arslan, UGED Başkanı Süleyman Ragıp Yazıcılar ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Konuklarını özel hayat hikayeleri bağlamıyla dinlemeyi amaçlayan programda Mehmet Genç`in hayat hikayesi dinlendi. Çocukluğu, gençliği, çalışmaları ve geleceğe dair düşüncelerinin konuşulduğu söyleşinin videosu da yakında YouTube GENÇ kanalından yayında olacak.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı