Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Üsküdar Belediyesi Liseler Arası Basketbol Turnuvası Başlıyor! Güncelleme : 6.2.2018
Üsküdar Belediyesi Liseler Arası Basketbol Turnuvası Başlıyor!
Üsküdar’da 20 - 21 - 22 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Liseler Arası Basketbol Turnuvası’nın başvuruları başladı.
Gençlerin boş zamanlarını daha etkin kullanmalarını sağlamak, spora olan ilgilerini arttırmak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla Basketbol Turnuvası düzenleniyor. Üsküdar’daki lise öğrencilerinin katılabildiği turnuva Çavuşdere Spor Sarayı basketbol sahasında gerçekleştirilecek.

Üsküdarlı gençlerin ter dökeceği turnuvada 1. Takıma 3000 TL, 2. Takıma 2000 TL, 3. Takıma ise 1000 ödül ve madalya takdimi yapılacaktır.
20-21-22 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenecek Turnuva profesyonel hakemler gözetiminde yönetilecektir. Başvurular 15 Şubat Perşembe gününe kadar Üsküdar Belediyesi internet sayfasından online olarak yapılacaktır. Turnuva, Üsküdar’daki lise öğrencilerinden 3 asıl ve 1 yedek oyunculu takım halinde yapılacak başvurular sonrası takımlar ile iletişime geçilecek, turnuva fikstürü oluşturulacaktır. 
   
   
   

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı